SvědectvíV pozadí Wolmyeongdong

Wolmyeongdong: Místo zázraků | Léčivý pramen

Hledáte zázraky nebo místo, které by vám zahojilo vaše rány?

Pokud ano, pak přijďte do Wolmyeongdong. Do místa, kde se dějí zázraky téměř každý den.

Jeden ze zázračných aspektů Wolmyeongdongu spočívá v jeho léčivých pramenech. Už jste někdy slyšeli o léčivých pramenech? Nebo o léčivé pramenité vodě?

Myslím, že už jste se asi v životě setkali se slovy voda a lék. Ale možná je to poprvé, co je někdo použil v tomhle smyslu, že? Zní to poněkud  nezvykle? Pokusím se vám to vysvětlit.

V Wolmyeongdong je mnoho pramenů. Asi kolem 12. Jsou nazývané léčivými prameny. Lidé, kteří se z nich napili, jim tak často říkají, “zázračná voda”. Ale co ta léčivá pramenitá voda vlastně je?

Lidé většinou začnou považovat vodu za léčivou po tom, co se tisíce nemocných lidí zotaví po jejím vypití. Jsou to lidé, kteří trpěli různými chorobami a nemocemi, někdy i několik let. Ale potom, co se napili z pramene ve Wolmyeongdong se zázračně uzdravili. Lidé, kteří nemohli být vyléčeni ani po dlouhodobé léčbě, se uzdravili po tom, co se napili z našich pramenů.

Jak je to jenom možné? To jim někdo do těch pramenů dal léky na uzdravení?

Ani omylem! Všechny prameny  jsou přírodní. Voda teče dolů přímo z hor a shromažďuje se v pramenech kolem Wolmyeongdong.

Jak tedy ta voda uzdravila všechny ty lidi?

Neuzdravili se jenom díky té vodě, ale především na základě jejich víry v Boha.

Bůh je uzdravil pomocí té vody. A také díky silné víře těch, kteří se té vody napili nebo ji delší dobu používali a uvědomovali si tak její skutečnou hodnotu.

Je to zázrak, který Bůh ukázal lidem. A také zázrak, který Bůh vykonal na základě upřímné modlitby člověka, který k němu vždy vzhlížel s láskou a dojímal ho svými činy.

Těžko se tomu věří, že?

Důkazem však jsou, všichni ti lidé, kteří se uzdravili jenom pitím té pramenité vody. Je tu tolik úžasných příběhů. Lidé, kteří byli nemocní at už duchovně nebo fyzicky, se zázrakem uzdravili po té, co se napili z našeho pramene.

Ačkoliv znám mnoho příběhů, zaměřím se jen na jeden z nich. Je to příběh studenta, který byl touto pramenitou vodou uzdraven.

V našem kostele byl jeden profesor, jehož student trpěl vážnou atrofií. Kvůli silným alergickým reakcím, nemohl jíst fazole ani hovězí maso. Možná si ted řeknete, že to jsou jen dvě věci. Ale problém byl v tom, že lidé v jeho městě přidávali fazole téměř do každého jídla. Kromě fazolí a hovězího masa tu byly i další věci, které nemohl jíst.

Jednoho dne však ten profesor navštívil Wolmyeongdong. Po tom, co uviděl ty léčivé prameny, si vzpomněl na svého žáka. Vzhledem k tomu, že už ho v té době neučil, nevěděl kde by ho mohl najít.

Proto Bohu ve své modlitbě řekl: “Pokud ho ještě někdy uvidím, tak mu přinesu trochu vody z tvého pramene.”

O týden později, si na cestě do přednáškové místnosti najednou všimnul toho žáka. Neváhal tedy ani minutu a podělil se s ním o příběhy lidí, kteří se zázračně uzdravili po tom, co se napili z toho pramene. A poradil mu: “Pij tuhle vodu každý den a modli se k Pánu.”

Ten žák pil tu léčivou vodu asi dva měsíce . A protože to byl křesťan, modlil se z celého svého srdce a s vděčností pil tu vodu každý den. O dva měsíce později, pak šel na pravidelnou prohlídku k doktorovi.

A stal se zázrak!

Jeho alergie na fazole se dramaticky zmírnila a mohl tak jíst potraviny z fazolí! I přesto, že toho o léčivých pramenech moc něvěděl, byl uzdraven, protože se nepřetržitě modlil v naději, že se uzdraví.

Pokud tedy hledáte místo, kde Bůh vykonává své zázraky, navštivte Wolmyeongdong. Uslyšíte tu mnoho dalších příběhů o léčení, znameních a Boží lásce. Určitě si přečtěte i další články, kde se můžete dočíst mnohem víc o Boží lásce k lidem.

Inspired? Tell us how you feel!