Malá planeta WolmyeongdongWolmyeongdong Youtube

2017 Letní festival | Video tour po planetě Wolmyeongdong

Poznáváme planetu Wolmyeongdong uprostřed letního festivalu

Přidejte se ke mě na malou letní procházku po planetě Wolmyeongdong! Prohlídka začíná u zcela nového vodopádu. Jak jistě víte, Wolmyeongdong je v Jižní Koreji, a proto občas musím mluvit korejsky. Za těch pár měsíců tady jsem se už docela zlepšil, a tak jsem můžu přihodit titulky! Pokud se vám něco nelíbí nebo máte nějaké připomínky, dejte mi prosím vědět. Když jsem se znovu díval na to video, tak jsem si třeba všimnul, že jsou ty titulky vzhůru nohama.

Každopádně, poté co jsem prohodil pár vět se svým šéfem, tak jsem vyrazil prozkoumat zbytek festivalu. Jako obvykle tu bylo několik stánků s jídlem. Vcelku nic nového. Mohli jste tam narazit na kavárnu, milk tea, pouťové jídlo a podobně. Ačkoli tam nebylo nic vyloženě nového, tak to jídlo bylo snad ještě lepší než předtím! (Haha)

Potom co jsem si prošel pár stánků s jídlem, jsem si najednou všiml jednoho stánku se suvenýry. Prodávaly se v něm ručně malované keramické hrníčky a stolní nádobí. I když jsem si nic nekoupil, tak jsem měl možnost se na jeden z nich podívat zblízka. A musím říct, že vypadal opravdu dobře.

Akupunktura tu frčí

Další zastávkou bylo místo, kde jste si mohli zajít na akupunkturu. Akupunktura se zdá být v Koreji mnohem populárnější a dokonce ji často lidé dávají přednost před běžnými lékaři. Je to v podstatě lékař, který vám zabodne pár tenkých jehliček do akupunkturních bodů, které například pomáhají zmírnit stres.

Sám jsem to už párkrát vyzkoušel a myslím si, že je to jedna z těch věcí, které musíte dělat pravidelně, aby jste dosáhli nějakých výsledků (Haha). Jak jste jsi mohli všimnout tak už jsem od jara natočil pár videí. A budu se snažit v tom i nadále pokračovat. Rád bych vám totiž ukázal planetu Wolmyeongdong v různých ročních obdobích!

Pokud se vám to video líbilo a chcete nás podpořit, tak se určitě přihlaste k odběru našeho kanálu nebo nám dejte like! Děkuji za vaší podporu!

Inspired? Tell us how you feel!