V pozadí Wolmyeongdong

Proměň svůj život v mistrovské dílo!

Jak můžeme svůj život proměnit v mistrovské dílo?

Mistrovského díla můžeme dosáhnout pouze vytrvalostí a tvrdou prací. I lidé mohou svůj život proměnit v mistrovské dílo pokud na sobě budou vytrvale pracovat. Přírodní chrám je jedním z příkladů uměleckých skvostů, který vznikl za nepředstavitelných podmínek.

Některé části Přírodního chrámu nebyly vůbec jednoduché zrealizovat podle Božího plánu.  The Ambition Masterpiece byl obzvláště složitý. Museli jsme najít dostatečně velké kameny a způsob jak je umístit na strmý svach. Navíc je umístit tak, aby byli v rovnováze. I přes veškerou snahu se to celé pětkrát rozpadlo. Kromě kamenů jsme tam měli i pár borovic. Ale zkuste si zasadit velké borovice na svahu. Není to žádná sranda!  Nakonec jsme na šestý pokus vytvořili něco, co nemá ve světe obdoby. 

Podařilo se nám tak zrealizovat Boží plán v celé svojí kráse. Ted už jenom zbývá se o chrám dobře starat a využívat ho s láskou a úctou. V Přírodním chrámu neuvidíte jen nádhernou přírodu. Ale je to místo, kde se můžete setkat s Bohem a najít odpověd na vaše otázky či trápení. Sama jsem to už několikrát zažila. Přírodní chrám je totiž palác, ve kterém sídlí nejenom Bůh ale i, Duch Svatý a Svatý Syn.

Udělej vše proto, aby tvůj život byl stejně tak krásný jako Přírodní chrám

I když se to na začátku může zdát nemožné, nikdy to nevzdávejte! Pokud na tom budete tvrdě pracovat tak časem dosáhnete vytouženého výsledku. A kdo ví? Možná vytvoříte i mistrovské dílo. Stejně tak jako Bůh navrhl a vybudoval Přírodní chrám ve Wolmyeongdong. Měli bychom i my pracovat sami na sobě a neustále se zlepšovat.